16 12 2008

YİNE BİR RÜYA GÖRDÜM. İNŞAALLAH GERÇEK OLUR...
   


                                              http://gurbetdeyazmak.blogcu.com/rss.php
 
SEVGİLİ BLOGCU ARKADAŞLARIM VE SEVGİLİ ZİYARETÇİLERİM.  DÜN GECE YİNE ÇOK İLGİNÇ BİR RÜYA GÖRDÜM.    OLACAK YA, KÜRSÜDE BİR PARTİ GENEL BAŞKANI KONUŞUYOR. PARTİNİN İSMİ -TÜRKİYE UMUT PARTİSİ- 
   YENİ KURULMUŞ. HALKIMIZ TARAFINDAN BÜYÜK BİR TEVECCÜH GÖRMÜŞ. SANKİ İKTİDAR PARTİSİ DERSİNİZ. BEN KENDİM DE BU PARTİNİN GÖNÜLLÜ TANITIMCISIYIM. bU YAŞTA SÜPER HAREKETLİYİM. KOŞUYORUM, KONUŞUYORUM. ANLATIYORUM, İKNA EDİYORUM..

  KONUŞMACI BÜYÜK BİR İHTİMALLE ÜLKEMİZİN BAŞBAKANI OLACAK, KELİMELERİ ŞÖYLE:
  -SEVGİLİ VATANDAŞLARIM,
MİLLET ÖN PLANA ALINARAK KURULAN DEVLETLER LİDER OLAMAZLAR. YAKIN TARİHİMİZDEN SİZE ÖRNEKLER VEREYİM. İŞTE OSMANLI DEVLETİ TAM 600 YIL DÜNYAYI İDARE ETTİ. "BEN ŞU MİLLETİM" DEDİ Mİ? "HAYIR" AKSİNE " BEN OSMANLIYIM "DEDİ. OSMANLI DEVLETİNİN YIKAN GERÇEK MİLLİYETÇİLİK FIRTINASIDIR. O YIKINTILARIN İÇİNDE YENİDEN DOĞAN DEVLETİN İLK İSMİ:" TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ HÜKÜMETİ DEVLETİDİR."
   -ŞİMDİ DÜNYANIN HAKİMİ BİR DEVLET VAR. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ.
HALİHAZIRDA DÜNYAYA HÜKMEDEN BU DEVLET HANGİ MİLLETTEN İBARETTİR?
DÜNYA LİDERİ OLMAK İÇİN HER MİLLETE SAYGI GÖSTERMEK HATTA O MİLLETİN FERTLERİNDEN HERHANGİ BİRİNİ HİÇBİR DÜŞMANLIK GÜTMEDEN BAĞRIMIZA BASIP SEVMEK GEREKİR.
  -SOYYETLER BİRLİĞİNİN DAĞILMASININ YEGANE SEBEBİ, RUS MİLLİYETÇİLİĞİNİ ÖN PLANA ÇIKARMALARINDAN İLERİ GELMİŞTİR.
  -BU GÜZEL VATANIMIZIN TOPRAKLARINDA ASIRLARDIR YAŞAYANLAR, ( HANGİ ETNİK KÖKENDEN OLURSA OLSUN) BİZLERİN ÖZ KARDEŞLERİMİZDİR.
  -YENİDEN LİDER ÜLKE OLMAMIZ BU SEVGİ AĞACINI BÜYÜTMEMİZE BAĞLIDIR.


......................
EVET SEVGİLİ ZİYARETÇİLERİM RÜYA AYNEN BÖYLE DEVAM EDİYOR. YANIMDA DİNLEYEN KALABALIKLARDAN ÇOŞKUNCA ALKIŞLAR ALIYOR. VE KALABALIK SÖZ BİRLİĞİ ETMİŞCESİNE SÖYLE DİYORDU.:
----ALLAHIM NE GÜZEL KONUŞUYOR. TIPKI BENİM DÜŞÜNDÜĞÜM GİBİ. GÖZLERE BAKSAN MAVİ MAVİ BAKIYOR. SAÇLARI DA SARI MI SARI..AKIL DESEN SÜPER..
MESLEĞİ DE DOKTORMUŞ.. HASTALANMIŞ ÜLKEMİZE VE İNSANLARIMIZA İLAÇ OLACAK. HEMEN BEN ATILIYORUM YANIMDAKİLERE GÜR SESİMLE:
  ---YALNIZ DEĞİL O, TÜM EKİBİ KENDİ GİBİ ÜSTÜN ZEKALI..HEPSİ MESLEKLERİNDE EN ÜST NOKTADALAR. EKİBİNDE SADECE DOKTOR YOK. TOPLUMUN HER KESİMİNDEN SÖZ SAHİBİ OLMUŞ KİŞİLER VAR. HEPSİNİN TEK İDEALİ BU ÜLKEYİ HATTA DÜNYAYI İYİ YÖNETMEK..
..................
DAHA KONUŞACAKTIM. SABAH NAMAZI İÇİN CAMİYE ÇAĞARAN EZAN SESİYLE UYANMIŞIM. HALA O RÜYANIN TESİRİ ALTINDAYIM. HANGİ KÖKENDEN HANGİ DÜŞÜNCEDEN HANGİ İNANIŞTAN OLURSA OLSUN. ÜLKEMİZİN TÜM İNSANLARINI SEVİYORUM. BU SEVGİ DENİZİNDE ONLARI HASRETLE KUCAKLIYORUM EFENDİM...

  0
0
0
Yorum Yaz